Menu:

Ako najlepšie stráviť jeseň

Jeseň je zakaždým plná teplých farieb. Teplé farby väčšinou prinášajú radosť, no ak nemáte s kým podnikať jesenné akcie, zasa tak veľmi radostné to nie je. Na jeseň sa koná veľa podujatí – športových aj kultúrnych. Dokonalé príležitosti k tomu si trocha okoreniť život zaujímavou udalosťou no a aj spoznať nové tváre. A to platí nie len pre ľudí sotva po dvadsiatke; ani päťdesiatka nie je žiaden problém!

Zoznámiť sa je možné samozrejme v každom veku. Odborníci veľmi odporúčajú chodiť pomedzi ľudí, živo sa prejavovať no a taktiež vysielať tie správne ženské signály. Zväčša je to jak o aktivite, tak o šťastiu. Ak vám ide o to, aby ste spoznali parťáka na šport a výlety, nemal by byť žiadny problém ho nájsť pomerne skoro. Ak vám ale ide o spoznanie človeka, s ktorým by ste rada strávila zvyšok života, ide to predsa len pomalšie. Ale ide to. Stačí, keď si budete užívať zoznámenie a spoznávanie nových mužov či ľudí celkovo. Bavte sa tým, urobte si z oslovovania mužov také malé hobby, a vravte si, že keď nejde o život, nejde o nič. Možno tie prvé kontakty vyznejú troška trápne, no s časom dostanete určitý cvik a raz to proste vyjde. Ďalšia možnosť je si urobiť profil na niektorej internetovej zoznamke, ak sa teda hanbíte oslovovať mužov priamo a ak ste aspoň trocha zdatná v počítačoch. Ak sa nechcete napáliť nejakou podvodnou zoznamkou, je dobré si popozerať niekoľké, než sa pre jednu rozhodnete. Niektoré vyžadujú vstupné poplatky, niektoré naopak nie. Na pomerne renomovanej zoznamke www.europska-zoznamka.sk spoznáte mužov z celej Európy a vstupný poplatok neplatíte.

Čoho sa vyvarovať, ak chcete, aby sa zo zoznámenia vykľul dlhotrvajúci, pekný vzťah? Najprv si daného muža trocha preklepnite. Máte niečo spoločné? Keď máte také isté hobby, je to predsa len ľahšie. Máte viacej možností tráviť čas spolu. Potom si zistite, ako vlastne tento pán uvažuje. Chce nájsť ženu na vzťah alebo iba na flirt? Je dôležité si uvedomiť, že nie každý chce v tomto momente to isté, čo vy. Muži vedia byť pomerne citliví na signály, ktoré oni sami nechcú vidieť. Buďte jednoducho komunikatívna, veselá a vtipná, najlepšie aj sexy a zmyselná, a zoznamujte sa s mužmi, ktorí vám imponujú... A nie je šanca, že by ste sa nezoznámila. 

25. 09. 2015