Menu:

Akých mužov hľadajú ženy

Zoznamovanie s mužom je veľakrát jedno veľké dobrodružstvo. Dnešné mladé dievčatá o budúcnosti moc nepremýšľajú a svoje vzťahy neberú príliš vážne. Snažia sa užiť si každého dňa naplno, či už s čašníkom, právnikom, obchodníkom alebo kominárom, vzdelanie a ani vek nehrajú veľkú úlohu. Dôležité pre nich je iba to, že niekoho majú. Tieto vzťahy však dlho nevydržia. Až neskôr prichádzajú na to, čoho chcú v živote dosiahnuť a akého partnera chcú vedľa seba mať.

Požiadavky žien na výber partnera sú rôzne. Niektoré ženy hľadajú vo svojom partnerovi podobné rysy, jako má ich otec, iné zase vyberajú mužov podľa vzhľadu a vidia v nich svojich idolov, hercov, spevákov či športovcov. Mnohé ženy považujú u muža za dôležité dosiahnuté vzdelanie, profesiu a finančné zabezpečenie. Takže podnikatelia, sudcovia, právnici, manažéri a úspešní športovci sa stávajú tými najžiadanejšími. Ale v podstate túžia ženy po mužovi, ktorý ich bude milovať z celého srdca, bude spoľahlivý, pracovitý, schopný zabezpečiť rodinu a bude im verný. Muž je v tradičnom vzťahu dominantnejší, ale s postupom času sa rozdiely stierajú, ženy sú už emancipovanejšie. Niektoré ženy vstupujú do vzťahu racionálne, niektoré bezhlavo a plné emócií. Každý muž má teda šancu uspieť. Stačí iba splniť jej zadané kritériá.

Ak sa ženám nedarí nájsť partnera dlhšiu dobu, vyhľadávajú služby zoznamovacích agentúr. Internetové zoznamky obsahujú katalóg mužov, v ktorom si žena vyhľadá vhodného muža pomocou rôznych filtrov, ako je vek, mesto či štát. Potom na základe ním uvedených údajov v jeho profile, ako je jeho stav, výška, váha, farba vlasov či jazyk, ktorým hovorí, môže muža kontaktovať a po dlhšie trvajúcej komunikácii tak zistí, či je pre ňu tým pravým partnerom. Zoznámko zoznámilo už tisíce párov. Nájdite svoje šťastie aj vy.

26. 05. 2017