Menu:

Flirt alebo vážny vzťah

Je veľa dievčat a žien, ktoré vnímajú leto ako čas na zaujímavý flirt alebo letnú lásku. S mužmi sa ženy stretávajú na kúpaliskách, festivaloch pod holým nebom, na večierkoch či na plážach a diskotékach v zahraničí. Zoznámenie s mužom prebieha spontánne predovšetkým vtedy, keď sú ženy spoločenské a naklonené novým dobrodružstvám. Plaché ženy skôr uvítajú, keď ich osloví muž ako prvý a takzvane „prelomí ľady“. Tak napríklad v Grécku, Španielsku či v Taliansku ženy s kontaktom s mužmi určite ťažkosti mať nebudú. V žilách týmto národnostiam koluje horúca krv, ktorá uvoľní atmosféru a získa srdce nejednej ženy.

Nadväzovanie vážnych vzťahov a flirtovanie ale nemusí prebiehať vždy iba tvárou v tvár. Zoznamka.sk ponúka na svojich stránkach rôzne kategórie zoznámenia. Môžete vyberať zo sekcií priateľstvo, flirt, vážny vzťah alebo sex. Po zaregistrovaní na stránkach online zoznamky môžete hľadať v katalógu mužov toho, ktorý pritiahne vašu pozornosť a zaujme vás. Jednoduchším spôsobom hľadania je flirtovanie osôb na základe kritérií, ako je postava, vek, stav, vzdelanie, záujmy či deti. Potom už stačí len vyvolenému muži zaslať svoju emailovú adresu a komunikácia je naštartovaná.

V dnešnej dobe sa ženy snažia profilovať v manažérskych pozíciách, budovať kariéru, a to so sebou prináša nedostatok času na zoznamovanie. Vážny vzťah neustále odkladajú. Často potom nastáva chvíľa, že si ženy uvedomia svoj vek a zistia, že už nie je na čo čakať. A práve v tejto chvíli sa zoznamka stáva ich pomocníkom pri hľadaní partnera. Flirtovanie sa stáva minulosťou a začína honba za vysnívaným partnerom.

21. 06. 2018