Menu:

Keď hľadáte partnera pre život

Európska zoznamka nie je len tak hocijaká zoznamka, kde sa stretne milión žien a mužov z celého Slovenska či Česka, ktorí síce aj píšu, že by si radi našli niekoho na trvalý vzťah, ale v skutočnosti im ide iba o telesný kontakt; zoznamka amor je tak premyslená vec, že budete valiť oči – ak ste doposiaľ nevalili. Ako už vám pravdepodobne aj názov napovedal, nejde len o zoznámenie v rámci starej federatívnej republiky. Pôjdeme aj za hranice! A to aj za hranice Európy, ak budete dostatočne „lucky“ a nájdete toho pravého pomocou tejto zoznamky trebárs aj za oceánom. Môžete si byť na sto percent istí, že na tejto stránke nenájdete podvodníka. Ako si môžeme byť až takto istí? O európsku zoznamku sa totižto stará tým zodpovedných ľudí, ktorí jednoducho vedia, ako by taká bezpečná a užívateľsky príjemná zoznamovacia webová stránka mala vyzerať.
Veď už po prvom vstupe na www.europska-zoznamka.sk vám musí byť ihneď jasné, že ide o stránku, respektíve o spoločnosť za ňou, ktorá vie, čo robí. Čo by ste povedali na to, že ďalšie Vianoce už nestrávite sama? Čo kebyže zrazu máte veľmi príjemné plány na Silvestra aj na Nový rok? To všetko je možné, pretože muži, ktorí sa hlásia na zoznámko, tí vedia, čo chcú. Väčšinou je to to isté – pravú lásku, porozumenie vo všetkých stránkach a usadenie. Už to nie je ako pred niekoľkými rokmi, dámy! Muži sa chcú viazať, teda predovšetkým tí, ktorí v živote aj majú dajaký cieľ. To nás dovedie k ďalšiemu bodu – títo potencionálni partneri sú finančne zabezpečení, majú za sebou kus života a skúseností a jednoducho, chcú si nájsť jednu z najkrajších žien planéty!
Taká zoznamka amor je jednoducho niečo, čo sa nedá odmietnuť. Na čo by ste mali zasa tápať, hľadať, nechávať sa sklamať chlapcami, ktorí si iba hrajú na dospelákov? Vsaďte už konečne raz na istotu. A viete, čo je na tom najlepšie? Je to úplne zadarmo. Čo teda môžete stratiť? Podľa nášho kolektívneho názoru – nič. Maximálne môžete získať človeka, ktorý bude po vašom boku, keď si to najviac budete želať. A nie je práve toto sen všetkých romantičiek?

30. 10. 2014