Menu:

Láska cez internet nie je len rozprávka

Ak ste sa už niekedy vo svojom živote pokúšali zoznámiť po internetu, istotne viete, že to nie je prechádzka ružovou záhradou. V niektorých ohľadoch sa to nelíši od normálneho zoznamovania „na ulici“, pretože aj tu i tam narazíte na mužov, ktorí nie sú podľa našich predstáv, ba dokonca nás od nejakého hľadania na istú chvíľu odradí. No keď sa vám už aj niečo obstojné podarilo nájsť, nie vždy šlo celkom dobre udržať vzťah iba po internetu, keďže sa dotyčný nejako extra nemal k spoločnému súžitiu či veci tomuto podobné. Čo takto skúsiť zoznámko na inej úrovni:

Chcete aj vy prežiť niečo, čo sa aspoň minimálne podobá na osudovú lásku? Či túžite po romantickom a nie vždy priamom „oťukávaní“ ako v Pretty Woman? Nech už sú vaše predstavy a sny akékoľvek,  Europska-zoznamka.sk vám ich môže a hlavne pomôže splniť. Ako už z názvu môžete vyčítať, u tejto zoznámky máte naviac aj tú výhodu, že ponuka mužov v databáze je ukrátená o mužov, na ktorých ste zvyknutá a pravdepodobne ich už aj máte dosť – o Slovákov a Čechov. Aj keď každý jeden je originál a nikdy nie je v poriadku hádzať všetkých do jedného pytľa, určité podobnosti  práve čo sa týka národnosti vždy sú. Ak túžite po pravej talianskej domácnosti, prečo ju nezažiť s niekým, kto na to má to najväčšie „právo“, teda s Talianom? Len vďaka tejto medzinárodnej zoznamke sa vám táto možnosť otvára. Prestaňte už tápať a zbytočne hľadať stále v tých istých vodách, keď je už nad slnko jasné, že nič nové vás tam nečaká. Vyskúšajte európsku zoznámku a verte, že ľutovať nebudete.

Tie ženy, ktoré zozbierali všetku odvahu a nakoniec sa zaregistrovali a vytvorili si tak osobný profil, už teraz majú omnoho šťastnejší život. Život vo dvojici, ktorý sa predsa len žije lepšie. Naviac ho majú obohatený o skvelú skúsenosť – žijú napríklad s Angličanom, Švajčiarom či Nemcom, ktorí nielen, že sú dostatočne vyzretý a pravdepodobne teda aj charizmatický, ale ku tomu všetkému aj dobre finančne zabezpečený. Zoznamka nie je len nejaký prežitok či prostriedok k zoznámeniu pre zúfalcov; je to vynikajúci spôsob, ako sa dostať k mužom, o akých sa vám ani nesnilo, bez zbytočných ďalších sklamaní.

23. 04. 2014