Menu:

Online zoznámenie na internete

Zoznámko po nemecky môže prebiehať rôznym spôsobom.  Záleží na tom, akú formu zoznámenia človek zvolí. Klasikou zostáva zoznámenie štandardné, tzn. zoznámenie vonku priamo na ulicialebo v niektorých verejných priestoroch a za iniciátora zoznámeniamožno považovať ako ženu tak aj muža.

Klasická forma zoznamovania je už pomaly na ústupe a do popredia sa dostáva zoznamovanie prostredníctvom moderných médií. Ideálnou voľbou sa stáva hlavne internet. Hľadanie partnera pomocou rôznych internetových zoznamiek je dnes veľmi časté. Sociálne siete sú tou ideálnou voľbou, stačí si len vytvoriť svoj vlastný profil. Zoznámenie je veľmi rýchle.

Stredoeurópski muži majú dnes už väčšinou svoje profily na Facebooku a iných sociálnych sieťach, takže zoznámenie je väčšinou jednoduché. Facebook ponúka skvelé možnosti tým, že uvádza osobné údaje o danej osobe, takže potenciálny náprotivok má jasnú predstavu o tom, s kým sa zoznamuje. Ale vyberať je možné aj na iných zoznamovacích serveroch, napríklad www.europska-zoznamka.sk.

Môžeme povedať, že muži z Európy sú väčšinou verní a spoľahliví v situáciách, keď to človek najviac potrebuje. Akýsi prim v tomto hrajú najmä muži z veľkomiest, ktorí sú v istom zmysle charakteristickí tým, že sú sebavedomí a príjemní. Muži z väčších miest majú úplne iné vystupovanie než muži pochádzajúci z menších obcí a dedín.

24. 10. 2017