Menu:

Zoznámenie s mužom snov

S mužom snov sa môžete zoznámiť prakticky kdekoľvek, či už plánovane alebo náhodne. Nečakané spontánne stretnutia sú zvyčajne tie najlepšie. Zaujímavého muža môžete stretnúť pri športe, na večierku alebo open-air festivale, v kaviarni či na dovolenke v zahraničí. Niektoré ženy ale idú svojmu šťastiu naproti a skúšajú zoznámenie cez niektorú zo zoznamiek. Či už je ich voľbou zoznamka šťastie, európska zoznamka, alebo ktorákoľvek iná dôveryhodná zoznamovacia agentúra, vždy si môžu svojho potenciálneho partnera vybrať z katalógu mužov, uvedeného na stránkach webu.

Muži, hľadajúci vzťah, do svojho profilu uvedú základné údaje o svojej postave, veku, vzhľadu a záujmoch a potom čakajú, či ich nejaká žena osloví. Tí aktívnejší vyhľadávajú ženy odpovedajúce ich predstavám sami a oslovujú ich pomocou mailu. Ponúka sa aj live chat, ktorý je rýchlejšou formou komunikácie a vzájomného poznávania sa. Europska-Zoznamka.sk obsahuje aj kategórie vzťahov, ktoré muži a ženy hľadajú. Patria sem vážne vzťahy, priateľstvo, flirt, dopisovanie alebo spoločné cestovanie. Je veľa mužov, ktorí hľadajú iba priateľstvo či nezáväzný vzťah, no pri spoločnej ceste do zahraničia či dlhšie trvajúcej dovolenke sa môže všeličo zmeniť a pôvodné priateľstvo alebo flirt sa zmení na vážny vzťah.

Na európskej zoznamke možno tiež nájsť partnera z inej kultúry. Ženy môžu kontaktovať muža prakticky z celého sveta. Na zoznamke sú tradične muži z Rakúska, Nemecka, Švajčiarska či Veľkej Británie, ale zoznámiť sa môžete aj s mužmi z Afriky alebo USA. Výhodou nadviazania kontaktu s cudzincom je možnosť precvičiť si angličtinu alebo iný cudzí jazyk a tiež aj cestovanie, pretože určite raz nastane chvíľa, kedy sa budete chcieť so svojím potenciálnym partnerom stretnúť tvárou v tvár a navštíviť ho v jeho rodnej krajine.

26. 10. 2016